Apartamenty_Koza_Park_Residence_Istanbul
Rated 4.8/5 based on customer reviews

Apartamenty Koza Park Residence Istanbul - Nowe apartamenty w 5 gwiazdkowej rezydencji z własnym jeziorem w samym centrum Istambułu

Rezydencja KOZAPARK znajduje się na działce o powierzchni 110.000 m2 i składa się z 7 budynków mieszkalnych otoczonych terenami zielonymi zajmującymi łącznie 64000 m2. KOZAPARK to pierwsza rezydencja w Turcji, która posiada własne jezioro oraz Akademię Jachtową (Yachting Academy). Kompleks oferuje nie tylko wspaniałe apartamenty lecz również zupełnie nową jakość życia...

 

105 sklepów otaczających Kozapark czeka na kupujących, którzy cenią sobie radość z zakupów na zewnątrz. Setki elitarnych butików znajduje się na wyciągnięcie ręki ilekroć zechcą Państwo zrobić zakupy. Prawdziwa radość z zakupów, którą można znaleźć tuż za rogiem w Kozapark.

 

Kawiarnie i restauracje dostępne w Kozapark oferują różnorodne potrawy ze wszystkich stron świata, a dodatkowym bonusem jest fakt, iż znaleźć je można tuż za progiem własnego domu.

 

Życie wokół własnego jeziora znajdującego się w samym środku miasta musi być wykwintne z definicji. W każdym bloku zapraszamy do lobby o standardzie 5-gwiazdkowego hotelu. Wszystkie budynki oferuję pełną obsługę serwisową i usługi pralnicze, po to aby czuli się Państwo całkowicie komfortowo.

 

Dzięki podziemnym parkingom ruch pojazdów jest ograniczony do minimum w zasadniczych częściach rezydencji o charakterze mieszkalnym. W skrócie można powiedzieć, że życie tutaj to nie tylko luksus odpoczynku od czasu do czasu, lecz wakacje każdego dnia!

 

Natychmiast po wyjściu z domu można cieszyć się bezgranicznie niebieskim jeziorem o powierzchni blisko 28 tysięcy m2. Lecz jezioro to nie tylko piękne widoki. Przewidziano tutaj osobne nabrzeża, plażę i taras słoneczny do odpoczynku osobny dla każdego bloku mieszkalnego. Jezioro, które zachowuje swój naturalny turkusowy kolor, wygląda jak olśniewający klejnot ukryty w samym centrum miasta.

 

Czy uważasz, że to nie możliwe aby uprawiać sporty wodne na wspaniałym jeziorze znajdującym się w centrum miasta? I do tego tuż za progiem własnego domu? Teraz masz okazję, aby spróbować swoich sił w sportach wodnych takich jak: różnego surfing, żeglarstwo, narty wodne, itp. przez cały sezon. Aby oddać się tej przyjemności do dyspozycji mieszkańców jest tutaj Akademia OPTIMIST oferująca nabrzeża dla łodzi, jak również sprzęt sportowy odpowiedni dla każdego oraz profesjonalne szkolenia w surfingu i żeglarstwie. Jakąż radość można czerpać z przejażdżki łodzią po jeziorze położonym w centrum Kozapark tuż przed wyjazdem do pracy w godzinach porannych. Jaką frajdą jest spacer lub jogging na ścieżkach spacerowach o długości 2 km obsadzonych drzewami magnolii i dębu. Tu można zapomnieć, iż mieszka się w mieście... Życie w Kozapark jest zaskakująco piękne i niezwykłe.

 

Wielką zaletą jest fakt, iż cała infrastruktura dostępna jest tuż za drzwiami własnego domu. Klub Stambuł, który oferuje zupełnie inną atmosferę i styl życia oferuje centrum fitness, porady na temat odżywiania, ćwiczenia indywidualne, programy studyjne i ćwiczenia grupowe oraz centrum spa z łaźnią parową, gabinety masażu itp. Dodatkowo dostępne są baseny i korty tenisowe nadzorowane przez wyspecjalizowany zespół ludzi.

 

Organizacja przyjęć i uroczystości nigdy nie była tak łatwa. Gdy zechcesz spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi lub zorganizować przyjęcie Party Hall jest gotowy do Państwa dyspozycji razem z profesjonalną kuchnią i salą balową o powierzchni 200-300 m2.

 

Na sprzedaż oferowane są tutaj następujące apartamenty:

  • Apartament 1 + 1 (65m2 - 98m2)
  • Apartament 1 + 1 z balkonem
  • Apartament 2 + 1 (86m2-159m2)
  • Apartament 2 + 1 z balkonem
  • Apartament 3 + 1 (142m-209m2)
  • Apartament 3 + 1 z balkonem
  • Apartament 4 + 1 z tarasem
  • Dwupoziomowy apartament z ogródkiem  (210m2-336m2)

 

Apartamenty w KOZAPARK Residence są oferowane do sprzedaży jeszcze przed ukończeniem kompleksu.

 

Apartamenty zostaną oddane do użytku w czerwcu 2017 a ich i wykończenie i dekoracja odpowiada najnowszym trendom. Apartament może zostać wykończony przez dewelopera lub można zamówić wykończenie według indywidulanych życzeń.

 

Zakup apartamentu na etapie budowy zapewnia możliwość skorzystania z niższych cen. Dostępny jest również korzystny system ratalny.

 

Przy wpłacie 20% i płatności w ratach w ciągu 24 miesięcy, można zakupić piękny apartament w Stambule i zainwestować na rynku nieruchomości w chwili, która zapewnia dobry zysk w przyszłości.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych mieszkań w tej rezydencji zapraszamy do kontaktu z nami.

Formularz Kontaktowy

Securty Code

Nasza siedziba

ALPARSLAN - KINACI İNŞAAT
 
Mahmutlar Mah.Yangılı Cad.
 
104. Sk. No:11 / A , 07460
 
Alanya / Antalya / Türkiye
 
0532 324 88 85

 

+90 532 686 32 88

 

Turcja, Antalya Alanya 07400 Kadıpaşa Mah. Elmas Sok. No :31 Alparslan Apt.

Copyright © Riviera Invest, all rights reserved. 2018 Sitemap


Riviera Invest is a company of Alparslan Construction, Turkey Apartments, Villas Alanya