Dlaczego coraz więcej osób inwestuje w nieruchomości w Turcji?

Jeśli szukasz dobrej okazji do zainwestowania na rynku nieruchomości w Turcji, należy poważnie rozważyć zakup nieruchomości w południowej Turcji. Jeśli równocześnie poszukujesz alternatywy dla obleganych rynków nieruchomości w krajach takich jak Hiszpania i Włochy, należy ponownie rozważyć wybór Turcji , jako miejsca zakupu nieruchomości. W ciągu ostatnich 5 lat cudzoziemcy zainwestowali ponad dziesięć miliardów dolarów w nieruchomości położone na terenie Turcji.

Wielu obywateli krajów Europy Zachodniej decyduje się na zakup własnego domu w Turcji. W atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych na południowym wybrzeżu Turcji zwłaszcza w okolicach Alanyi, jest wielu Niemców, Anglików oraz Skandynawów, którzy otwierają tutaj swoje bary i sklepy. W sąsiedniej Antalyi około dwudziestu trzech procent nieruchomości jest własnością cudzoziemców.

Jeśli marzysz o tym, aby żyć w kraju, gdzie zawsze świeci słońce, w malowniczej okolicy pośród gór i jezior, w niewielkiej odległości od morza, to Turcja jest właściwym miejscem do zakupu nieruchomości . Życie w Turcji jest o wiele mniej stresujące i bardzo różni się od życia w zgiełku i pośpiechu tak charakterystycznego dla innych krajów europejskich. Okres od kwietnia do października to najlepszy czas, aby przebywać w Turcji, ponieważ tutejszy klimat jest idealny do wypoczynku. Jest możliwość zakupu nieruchomości w Turcji w pobliżu piaszczystych plaż, a także w pobliżu jezior i gór. Jest to jeden z powodów, dla którego tureckie nieruchomości są tak bardzo pożądane i atrakcyjne.

Turcja to kraj, który łączy w sobie historyczne dziedzictwo starożytnej cywilizacji oraz najlepsze wartości stylu życia współczesnych. System komunikacyjny w tym kraju jest dobry. Na bardzo dobrym poziomie rozwinięty jest system transportu. Gospodarka jest stabilna, a koszty utrzymania są niskie. Ponadto wskaźnik przestępczości jest bardzo niski w tym kraju. Wszystkie te cechy stanowią dobre powody do inwestowania w nieruchomości w Turcji.

Jeżeli jesteś pewien, że chcesz kupić nieruchomość w Turcji jest jeszcze jedna rzecz, która jest wspólna dla wszystkich regionów kraju – jest nią wyjątkowa życzliwość i gościnność mieszkańców Turcji. Należy stwierdzić jednak, iż rosnący popyt na nieruchomości w Turcji powoli stopniowo powoduje wzrost cen nieruchomości. Jeśli porównać ceny nieruchomości w Turcji z tymi w Hiszpanii i we Włoszech można zauważyć, że zakup nieruchomości w Turcji jest znacznie tańszy, dlatego też kraj ten jest idealnym miejscem do inwestowania w nieruchomości .

Nieruchomości w Turcji to temat, który jest szeroko omawiany przez ludzi, którzy szukają dobrej oferty nieruchomości położonej w rejonie Morza Śródziemnego, jak również na wybrzeżu Morza Egejskiego. Turcja obecnie oferuje wiele korzyści dla zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości w tym kraju: jest tutaj naturalne piękno kraju, które w połączeniu z doskonałą linią wybrzeża, wspaniałym łagodnym klimatem oraz atrakcyjnymi cenami. Wszystko to sprawia, iż trudno nie rozważać inwestowania w nieruchomości w Turcji.

Niezwykłe atuty Turcji sprawiają, iż pozostałym krajom regionu bardzo trudno jest konkurować z szeroką ofertą tutejszego rynku nieruchomości, jak również z niezwykłym bogactwem kulturowym, krajobrazowym i wspaniałym śródziemnomorskim klimatem tego kraju.

Comments (2)

  1. avatar
    Mark N.

    Vielen Dank für Ihre Hilfe

  2. avatar
    Michael D.

    We have worked with Riviera Invest on several Real Estate transactions and they have always been great to work with!

Send a Comment

Securty Code
Turcja, Antalya Alanya 07400 Kadıpaşa Mah. Elmas Sok. No :31 Alparslan Apt.
whatsapp whatsapp
whatsapp WHATSAPP CALL