Działka_pod_budowę_willi_w_Alanya_Kargicak
Rated 4.8/5 based on customer reviews

Działka pod budowę willi w Alanya Kargicak - działka budowlana 1400 m2 w Alanya Kargicak; idealna pod budowę willi z panoramicznym widokiem na morze

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1400 m2 znajduje się w miejscowości Alanya Kargicak na wzgórzu u progu Gór Taurus. Roztacza się stąd wspaniały otwarty widok na otaczającą ten teren naturę, na góry, na miasto Alanya, na całe wybrzeże aż do zamku w Alanyi.            

Na tym obszarze dominuje zabudowa willowa oraz mieszkalna.

                Kargicak jest doskonałym miejscem mieszkalnym z uwagi na niewielką odległość do najbliższego międzynarodowego lotniska w mieście Gazipasa, co zwiększa atrakcyjność tych terenów. Oczekuje się, iż w ciągu najbliższych kilku lat wartość działek w tej okolicy znacząco wzrośnie.

Do centrum miasta Mahmutlar jest tylko 6 km. W Mahmutlarze znajduje się wiele sklepów, supermarketów, restauracji, kawiarni, gabinety lekarskie i apteki oraz banki. Tu można nabyć wszystko, co niezbędne w codziennym życiu. Do centrum miasta Alanya jest tylko 16 km.

Działka może zostać zabudowana w 20%. Budynki mogą mieć maksymalnie 2 poziomy (parter i piętro). Dostępna jest woda i elektryczność. Istnieje więc możliwość natychmiastowego rozpoczęcia budowy.            

Działka jest idealna do budowy 2 - 3 dużych willi. W tej okolicy wille zbudowane na dużych działkach cieszą się dużym powodzeniem u kupujących.

 

Jesteśmy również firmą budowlaną i posiadamy odpowiednie 40 letnie doświadczenie, aby profesjonalnie zrealizować każdy projekt wg. życzenia klienta.

Zapraszamy do kontaktu poprzez nasz formularz kontaktowy na stronie internetowej. Możecie Państwo skontaktować się również telefonicznie z naszym biurem. Mówimy po polsku.

Zapraszamy do obejrzenia tej nieruchomości. Chętnie pomożemy w organizacji podróży inspekcyjnej.

Skype:

rivierainvest2

Phone:

+90 532 686 32 88

Whatsapp:

+90 532 686 32 88

Kadıpaşa Mah, Hayate Hanım Cd. No:3/A, 07400 Alanya/Antalya
Security Code
Turcja, Antalya Alanya 07400 Kadıpaşa Mah. Elmas Sok. No :31 Alparslan Apt.

Copyright © Riviera Invest, all rights reserved. 2020 Sitemap

whatsapp whatsapp