Riviera Invest zaprasza na wyjazd inspekcyjny wybranej nieruchomości do Turcji!

 

Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem zapoznania się z okolicą oraz wybórem dostępnych na rynku nieruchomości jest podróż inspekcyjna do wybranej przez Państwa nieruchomości w Turcji.

 

Podróż inspekcyjna nie jest zobowiązaniem do zakupu. Gwarantujemy, iż podczas wizyty inspekcyjnej nie wywieramy jakiejkolwiek presji lub nacisku do zakupu żadnej z zaprezentowanych nieruchomości. Wychodzimy z założenia, iż nawet w przypadku gdy nie dokonają Państwo zakupu, podróż taka jest doskonałą okazją do zdobycia nowych doświadczeń, bliższego poznania tureckiego stylu życia, klimatu oraz fantastycznej tureckiej gościnności, z której Turcy znani są na całym świecie. Prosimy o zapoznanie się ze stroną, gdzie nasi klienci umieścili swoje opinie oraz referencje dotyczące jakości naszej obsługi. Zawsze warto sprawdzić, co mają do powiedzenia nasi kliencie, którzy dokonali już zakupu swoich nieruchomości w Turcji – poznać ich opinie i doświadczenia związane ze współpracą z Riviera Invest w trakcie podróży do Turcji.

 

Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze najbardziej dogodnego połączenia lotniczego, a następnie zorganizujemy wszystkie etapy Państwa podróży do Turcji, tak aby zapewnić Państwu maksimum wygody. Zapewnimy kierowcę, który odbierze Państwa z lotniska i zabierze do miejsca mieszkania, zaprezentujemy Państwu wybrane nieruchomości oraz zapewnimy transport z powrotem na lotnisko.

 

 

Jeśli wolą Państwo zarezerwować podróż i pobyt w Turcji we własnym zakresie, będziemy szczęśliwi, jeśli zdecydujecie się Państwo na spotkanie z nami. Celem spotkania jest ustalenie, iż rozumiemy dokładnie Państwa wymagania oraz przygotowanie odpowiedniego indywidualnie dobranego portfolio nieruchomości we wskazanych lokalizacjach. Jeden z naszych kolegów zechce się upewnić, iż podczas inspekcji nieruchomości odwiedzą Państwo dokładnie te obiekty, których szukacie w Turcji.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Alanyi lub naszym przedstawicielem w Polsce. Nasz personel z przyjemnością zorganizuje dla Państwa doskonałą podroż inspekcyjną i dobierze odpowiednie nieruchomości oferowane na sprzedaż w Alanyi, Oba, Tosmur, Kestel, Mahmutlar, Kargicak, Demirtas, Tepe, Bektas, Göcek, Konakli i Avsallar.

 

     

Formularz Kontaktowy

Securty Code

Nasza siedziba

Kadıpaşa Mah, Hayate Hanım Cd. No:3/A, 07400 Alanya/Antalya
Turcja, Antalya Alanya 07400 Kadıpaşa Mah. Elmas Sok. No :31 Alparslan Apt.
whatsapp whatsapp