Alanya / Cikcilli

  • bolge10
  • bolge10
  • bolge10
  • bolge10
  • bolge10

Cikcilli znajduje się po wschodniej stronie miasta Alanya. Jest to szybko rozwijający się obszar z dużą ilością budynków mieszkalnych. W tej dzielnicy znajdują się nowoczesne centra handlowe: Kipa, Alanyum, Metro i Koctas. Cikcilli położone jest blisko centrum miasta Alanya. Obszar ten jest zdecydowanie spokojniejszy niż sama Alanya. Lokalizacja na zboczu górskim sprawia, iż dostępny jest stąd wspaniały widok na całą linię wybrzeża, historyczny zamek oraz na panoramę miasta Alanya.

 

Charakterystyczna dla Cikcilli jest duża ilość zieleni oraz wiele małych gajów pomarańczowych. Na tym obszarze można nadal zaobserwować typowe tureckie życie codzienne. Cikcilli jest miejscem szybkiego rozwoju, gdzie budowana jest nowa infrastruktura oraz wiele eleganckich kompleksów mieszkalnych. Budynki są dobrze zaplanowane z odpowiednią ilością przestrzeni pomiędzy nimi, z terenami prywatnymi oraz z dostateczną ilością miejsc parkingowych.

 

Cikcilli posiada doskonale połączenia komunikacją miejską do ścisłego centrum Alanyi i do plaży Keykubat, która oddalona jest tylko o ok. 500 – 700 metrów.

Cikcilli to spokojna zielona okolica, idealna dla tych, którzy chcieliby zamieszkać w ciszy i spokoju, a jednocześnie chcieliby mieć łatwy dostęp do centrum Alanyi.

Turcja, Antalya Alanya 07400 Kadıpaşa Mah. Elmas Sok. No :31 Alparslan Apt.
whatsapp whatsapp