Riviera Invest

                                   Riviera Invest - Alparslan LTD jest idealnym partnerem podczas zakupu nieruchomości w Turcji
 

Alparslan Construction to firma rodzinna założona w 1971 roku. Obecnie firmą kierują dwaj dyrektorzy KerimAlparslan oraz jego syn IsmailAlparslan.

Firma AlparslanConstruction specjalizuje się w projektowaniu i budowie nieruchomości – firma wybudowała już ponad  1,000 apartamentów, willi oraz innych nieruchomości komercyjnych na Riwierze Tureckiej.

Średni roczny obrót firmy to 8-10 mln euro.

Jesteśmy dumni z naszej umiejętności zaoferowania profesjonalnej i przyjaznej obsługidla wszystkich naszych klientów tym inwestorów branżowych oraz klientów indywidualnych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i umiejętnościom w zakresie doskonałego zarządzania możemy zaoferować naszym partnerom i personelowiwłaściwe wsparcie i produktywne środowisko pracy, które gwarantuje naszym klientom najwyższej klasy obsługę.

Na wszystkich kluczowych stanowiskach, takich jak rachunkowość i finanse, ubezpieczenia oraz w sprawachformalno-prawnychzatrudnieni są tureccy specjaliści z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach. Firma posiada wszystkie niezbędne kwalifikacje, zgody i zezwolenia, aby legalnie i bezpiecznie działać na tureckim rynku nieruchomości.

W ramach Grupy Alparslan Construction firma Riviera Invest pełni funkcjęoddziału sprzedaży. Riviera Invest jest zarejestrowana jako samodzielna firma i posiada kapitał 3.500.000 euro w 2014 roku.

Za pośrednictwem agentów w Skandynawii, Europie i Rosji Grupa Alparslan notuje duży wzrost sprzedaży nieruchomości zarówno wśród Turków jak i cudzoziemców. W krajach skandynawskichfirma Alanya Invest jest partnerem naszej firmy. Firma Alanya Invest jest własnością i jest zarządzana przez panią ElisabethBrüheim.

 

Naszą filozofią jest życzliwość, szacunek i zaangażowanie; w naszych działaniach najważniejsza jest dyskrecja, uczciwość, rzetelność i kompetencja!

 

 

 

 

 

 

 

Riviera Invest

Formularz Kontaktowy

Securty Code

Nasza siedziba

Kadıpaşa Mah, Hayate Hanım Cd. No:3/A, 07400 Alanya/Antalya
Turcja, Antalya Alanya 07400 Kadıpaşa Mah. Elmas Sok. No :31 Alparslan Apt.

Copyright © Riviera Invest, all rights reserved. 2021 Sitemap

whatsapp whatsapp