Mahmutlar, Turcja zapewnia miejsce dla wielu mieszkańców i dla przyjemności. Możesz mieć szczęście w posiadaniu jednego z apartamentów w Mahmutlar i żyć spokojne życie. Istnieje wiele wielu inwestorów czeka na okazję do posiadania własnego mieszkania plaży w Mahmutlar. Wielu zagranicznych gości również pragną posiadać swoje domy marzeń w Mahmutlar, a oni mogą włączyć swoje marzenia prawdziwe tutaj, ponieważ nie są jeszcze wiele tanich mieszkań Mahmutlar, gotowe do posiadania.

Większość apartamentów w Mahmutlar jest plaża naprzeciwko lub góry. Możesz łatwo znaleźć 1, 2, 3 lub 4 sypialniami z 2 balkonami zapewniających piękny widok. Możesz wybrać dowolną apartamenty przy plaży w Mahmutlar w zależności od budżetu i wymagań sypialni. Nawet ludzie, którzy szukają domu budżetowego, mogą wybierać spośród odpowiednim, Mahmutlar tanich apartamentów łatwo.

Większość z tych kompleksów mieszkalnych leżą w centrum lub w jakimś dogodnym miejscu w centrum miasta Mahmutlar. Szukaj na chwilę, i łatwo można znaleźć apartamenty w Mahmutlar na jednym z najbardziej współczesnych ulicach Mahmutlar, między wille, punktu sprzedaży detalicznej, restauracje i puby irlandzkie. Miękkim piasku plaż mieścić 150-300 metrów od tych kompleksów. Apartamenty przy plaży w Mahmutlar zapewnić spokój i boski widok dla mieszkańców. Apartamenty te mogą być mało kosztowne, w porównaniu do innych tanich Mahmutlar Apartments. Mieszkańcy tych mieszkań będą korzystać z bliskości wody, sportów plażowych barów przy plaży i leżaki.

Ci, których planuje własnych mieszkań w Mahmutlar, które są z dala od linii brzegowej, nie musisz się martwić, jak również lokalnym Mahmutlar tryby transferu, co kilka minut do plaży, Alanya Powierzchnia centrum i na lotnisko. Prawie wszystkie apartamenty przy plaży w Mahmutlar mają najlepsze cechy klasy, podobnie jak basen dla dzieci wraz z dziecięcym basenie z przejażdżki na basen. Nawet tanie apartamenty Mahmutlar mają wzloty powrotem generator, windy i schody pożarowe. Konstrukcja wszystkich głównych Apartament w Mahmutlar zajmuje prywatności i cichą atmosferę dla mieszkańców. Ściany tych mieszkań są dowodem hałas i ciepło chronione Centralna Telewizja satelitarna.

Mieszkańcy mogą żyć beztroskie życie, nie martwiąc się o wodę, jak cały kompleks ma zbiorniki sprężonego powietrza oraz magazyny wody. Apartamenty mają oddzielne Post-pola i oddzielne mieszkania dozorcy. Apartamenty te ogród przydomowy krajobraz i indywidualne elektryczne ocieplenie wody. Wszystkie apartamenty wyposażone są w łazienkę en suit łazienka oraz jeden dodatkowy. Każdy apartament posiada kabinę prysznicową z ceramicznym wakacje fundacji shower en toalety z łazienką. The Penthouses mieć 3 toalety, w tym jacuzzi.

Tanie Mahmutlar Apartments ma granitowe blaty kuchenne dopasowane i nawet plastry Wyoblenia o sufitach i sygnałów na miejscu w salonie. Komfort i klasa nie kończy się tutaj, tak jak istnieją minimalne 3 klimatyzatory w każdym mieszkaniu i 5 klimatyzatory w każdym apartamencie. Wszystkie apartamenty posiadają faux drzwi z drewna, dach PCV w toaletach i prysznicem z hydromasażem w łazience.

Apartamenty przy plaży w Mahmutlar są atrakcyjne, starsze dłonie otaczające je, a wszystkie pokoje mają balkon z widokiem na południe obliczu Śródziemnego morza. Apartamenty te będą cieszyć tarasem przy basenie z odkrytym basenem spa, klub i krzesła tarasowych. Większość kompleksu tych mieszkań ma rezerwę na dużej uroczystości ślubnych i sale na konferencje.

Comments (4)

 1. avatar
  murat karabacak

  Suche große Wohnung zu miete 6 Personen zentrum nah Alanya wo auch zufus ein kaufen bzw auch zu Wasser 100m . Für den zeit raum 16.07.2016 bis 30.07.2016

 2. avatar
  wendel michael

  Sehr geehrte Fa Wir 2 personen ,,hund suchen wohnung in alanya fuer mehrere monate zu mieten,,erstmal..2 bis 3 mon,ca maerz bis juni und Ca,okt bisdez Wenn sie was guenstige haben......ev spaeter kauf nicht ausgesclossen Mfg m.wendel

 3. avatar
  Traude Lehmann

  Wir (2 Personen) suchen ab April 2017 längerfristig eine 2 + 1 Miewohnung in Mahmutlar. Neuwertig, großer Balkon und gute Aussicht Bedingung.

 4. avatar
  Rothhardt, Dieter u. Lilo

  Wir Rentnerehepaar suchen Mietwohnung ab 2019 eventuell zu kauf. In Mahmutlar.Lebten 5ahre zur miete in der Türkei ! Bitte keine Anrufe !

Send a Comment

Securty Code
Turcja, Antalya Alanya 07400 Kadıpaşa Mah. Elmas Sok. No :31 Alparslan Apt.
whatsapp whatsapp
whatsapp WHATSAPP CALL